აკადემიის სიახლეები მთავარი / აკადემია / აკადემიის სიახლეები Prev 1 ... 253 254 255 256 257 258 259 260 261 ... 265 Next 16 ოქტომბერი2013 დინამოს U-14 გუნდმა ტორპედო–ავაზა დაამარცხა დღეს, დინამოს აკადემიის U-14 გუნდმა, რომლის მთავარი მწვრთნელიც პაატა გოცირიძე გახლავთ, მორიგი კალენდარული მატჩი გამართა. მოზარდი დინამოელები ტორპედო–ავაზას თანატოლთა გუნდს დაუპირისპირდნენ და მეტოქეს ოთხბურთიანი სხვაობით – 5:1 სძლიეს. 13 ოქტომბერი2013 მოზარდმა დინამოელებმა ჩემპიონი დაამარცხეს დღეს, დინამოს აკადემიის 2002 წელს დაბადებულ ბავშვთა გუნდმა მორიგი კალენდარული შეხვედრა გამართა. ვლადიმერ გოჩაშვილის გაწვრთნილი მოზარდი დინამოელები ჩემპიონის თანატოლთა გუნდს დაუპირისპირდნენ და მეტოქეს ოთხბურთიანი სხვაობით – 8:4 სძლიეს. 11 ოქტომბერი2013 ზუგდიდელ თანატოლებთან ჭიდილში U-15 გუნდმაც იმარჯვა დღეს, დინამო თბილისის აკადემიის U-15 გუნდმა მორიგი კალენდარული შეხვედრა გამართა. ვიტალი დარასელიას სახელობის აკადემის ხელოვნურსაფარიან მოედანზე ლევან გვანცელაძოს გაწვრთნილი გუნდი ზუგდიდის საფეხბურთო კლუბის თანატოლთა გუნდს დაუპირისპირდა და მეტოქე დიდი ანგარიშით – 5:0 დაამარცხა. 11 ოქტომბერი2013 დინამოს აკადემიის U-17 გუნდმა ზუგდიდი დაამარცხა დღეს, დინამო თბილისის აკადემიის U-17 გუნდმა მორიგი კალენდარული შეხვედრა გამართა. ვიტალი დარასელიას სახელობის აკადემის ხელოვნურსაფარიან მოედანზე გიორგი მინაშვილის გაწვრთნილი გუნდი ზუგდიდის საფეხბურთო კლუბის თანატოლთა გუნდს დაუპირისპირდა და მეტოქე მინიმალური ანგარიშით – 1:0 დაამარცხა. 5 ოქტომბერი2013 დინამო U-15 გუნდმა ცხინვალის სპარტაკი დიდი ანგარიშით დაამარცხა დღეს, დინამო თბილისის აკადემიის U-15 გუნდმა მორიგი კალენდარული შეხვედრა გამართა. ვიტალი დარასელიას სახელობის აკადემის ხელოვნურსაფარიან მოედანზე ლევან გვანცელაძის გაწვრთნილი გუნდი ცხინვალის სპარტაკის თანატოლთა გუნდს დაუპირისპირდა და მეტოქე მშრალი ანგარიშით – 6:0 დაამარცხა.