აკადემიის სიახლეები მთავარი / აკადემია / აკადემიის სიახლეები Prev 1 ... 253 254 255 256 257 258 259 260 261 ... 265 Next 8 დეკემბერი2013 დინამოს U-13 გუნდი საერთაშორისო ტურნირზე გაემგზავრა დინამო თბილისის საფეხბურთო აკადემიის U-13 გუნდი, რომლის მთავარი მწვრთნელიც ოთარ გაგნიძე გახლავთ, რუსეთის ქალაქ სანქტ–პეტერბურგში საერთაშორისო ტურნირზე გაემგზავრა. 2 დეკემბერი2013 დინამო TV - აკადემიის U-10 გუნდის ვარჯიში ვიტალი დარასელიას საფეხბურთო აკადემიის 2003 წელს დაბადებულ ბავშვთა გუნდმა, რომლის მთავარი მწვრთნელიც კახა გოგოლაძე გახლავთ, მორიგი ვარჯიში გამართა. დინამო TV პატარა დინამოელების ვარჯიშს დაესწრო და გუნდის მთავარ მწვრთნელსა და მშობლებს გაესაუბრა. 29 ნოემბერი2013 დინამო TV - პატარა დინამოელების ვარჯიში ვიტალი დარასელიას საფეხბურთო აკადემიის 2004 წელს დაბადებულ ბავშვთა გუნდმა, რომლის მთავარი მწვრთნელიც ბაგრატ ჩადუნელი გახლავთ, მორიგი ვარჯიში გამართა. 28 ნოემბერი2013 აკადემიის U-11 გუნდის მორიგი გამარჯვება დინამოს საფეხბურთო აკადემიის 2002 წელს დაბადებულთა გუნდმა, რომლის მთავარი მწვრთნელიც ვლადიმერ გოჩაშვილი გახლავთ, თბილისის ოლიმპიკის თანატოლთა გუნდი მინიმალური სხვაობით – 2:1 დაამარცხა. 28 ნოემბერი2013 მომავალი იწყება აქ ! ვიტალი დარასელიას სახელობის დინამოს საფეხბურთო აკადემიის ბაზა ოფიციალურად 7 ივლისს გაიხსნა. სპეციალურად ამ დღისთვის თბილისს მსოფლიო დონის ვარსკვლავები - კრიშტიანუ რონალდო და ანდრეი შევჩენკო ეწვივნენ.