• Geo
  • Eng

ლიგა 4 - თეთრი ჯგუფი 2021

ლიგა 4 - თეთრი ჯგუფი

31 მარტი, ოთხშ. დინამო 2 3:0 ვიტ ჯორჯია
06 აპრილი, სამშ. მაჭახელა 0:4 დინამო 2
13 აპრილი, სამშ. დინამო 2 6:0 ტორპედო ქუთაისი
24 აპრილი, შაბ. შტურმი 0:2 დინამო 2
29 აპრილი, ხუთშ. დინამო 2 3:0 ზესტაფონი
05 მაისი, ოთხშ. ბეთლემი 0:2 დინამო 2
11 მაისი, სამშ. დინამო 2 2:1 იბერია
18 მაისი, სამშ. დინამო 2 2:3 ოდიში 1919
25 მაისი, სამშ. სამეგრელო 0:8 დინამო 2
03 ივნისი, ხუთშ. ვიტ ჯორჯია 1:0 დინამო 2
08 ივნისი, სამშ. დინამო 2 7:1 მაჭახელა
16 ივნისი, ოთხშ. ტორპედო ქუთაისი 0:3 დინამო 2
22 ივნისი, სამშ. დინამო 2 4:0 შტურმი
29 ივნისი, სამშ. ზესტაფონი 1:1 დინამო 2
18 აგვისტო, ოთხშ. დინამო 2 3:0 ბეთლემი
25 აგვისტო, ოთხშ. იბერია 0:5 დინამო 2
01 სექტემბერი, ოთხშ. ოდიში 1919 1:5 დინამო 2
08 სექტემბერი, ოთხშ. დინამო 2 - სამეგრელო

საქართველოს 2014-2015 წ.წ. XXVI ჩემპიონატი. პირველი ლიგა. B ზონა

26 აგვისტო, სამშ. სქური 1:1 დინამო 2
01 სექტემბერი, ორშ. დინამო 2 5:1 მეშახტე
06 სექტემბერი, შაბ. გაგრა 0:0 დინამო 2
12 სექტემბერი, პარ. დინამო 2 3:0 მერცხალი
23 სექტემბერი, სამშ. ბეთლემი 1:1 დინამო 2
28 სექტემბერი, კვ. დინამო 2 1:1 კოლხეთი ხობი
07 ოქტომბერი, სამშ. ბორჯომი 1:0 დინამო 2
11 ოქტომბერი, შაბ. დინამო 2 4:2 ალგეთი
16 ოქტომბერი, ხუთშ. საპოვნელა 1:0 დინამო 2
22 ოქტომბერი, ოთხშ. დინამო 2 8:0 სქური
28 ოქტომბერი, სამშ. მეშახტე 2:1 დინამო 2
04 ნოემბერი, სამშ. დინამო 2 2:1 გაგრა
09 ნოემბერი, კვ. მერცხალი 0:0 დინამო 2
13 ნოემბერი, ხუთშ. დინამო 2 6:0 ბეთლემი
17 ნოემბერი, ორშ. კოლხეთი ხობი 0:2 დინამო 2
21 ნოემბერი, პარ. დინამო 2 4:0 ბორჯომი
29 ნოემბერი, შაბ. ალგეთი 1:2 დინამო 2
04 დეკემბერი, ხუთშ. დინამო 2 2:2 საპოვნელა

საქართველოს 2013-2014 წ.წ. XXV ჩემპიონატი. პირველი ლიგა

31 აგვისტო, შაბ. დინამო 2 1:1 გაგრა
05 სექტემბერი, ხუთშ. დინამო 2 3:4 შუქურა
12 სექტემბერი, ხუთშ. ჩხერიმელა 2:0 დინამო 2
22 სექტემბერი, კვ. დინამო 2 1:0 საპოვნელა
01 ოქტომბერი, სამშ. ალგეთი 1:0 დინამო 2
05 ოქტომბერი, შაბ. დინამო 2 0:1 კოლხეთი
13 ოქტომბერი, კვ. მეშახტე 1:2 დინამო 2
19 ოქტომბერი, შაბ. დინამო 2 6:0 კახეთი
25 ოქტომბერი, პარ. მერცხალი 0:4 დინამო 2
05 ნოემბერი, სამშ. დინამო 2 6:1 სქური
12 ნოემბერი, სამშ. იმერეთი 1:2 დინამო 2
19 ნოემბერი, სამშ. დინამო 2 5:2 ადელი
03 მარტი, ორშ. გაგრა 1:1 დინამო 2
07 მარტი, პარ. შუქურა 4:1 დინამო 2
12 მარტი, ოთხშ. დინამო 2 6:0 ჩხერიმელა
18 მარტი, სამშ. საპოვნელა 1:1 დინამო 2
23 მარტი, კვ. დინამო 2 7:3 ალგეთი
27 მარტი, ხუთშ. კოლხეთი 0:2 დინამო 2
02 აპრილი, ოთხშ. დინამო 2 6:1 მეშახტე
10 აპრილი, ხუთშ. კახეთი 2:5 დინამო 2
15 აპრილი, სამშ. დინამო 2 5:0 მერცხალი
25 აპრილი, პარ. სქური 0:4 დინამო 2
30 აპრილი, ოთხშ. დინამო 2 7:0 იმერეთი
04 მაისი, კვ. ადელი 1:1 დინამო 2

საქართველოს XIV ჩემპიონატი 2012-2013. პირველი ლიგა

საქართველოს 2012-2013 წ.წ. XXV ჩემპიონატი. პირველი ლიგა

26 აგვისტო, კვ. დინამო 2 7:0 სულორი
04 სექტემბერი, სამშ. იმერეთი 0:2 დინამო 2
09 სექტემბერი, კვ. დინამო 2 4:2 ჭიათურა
13 სექტემბერი, ხუთშ. დინამო 2 3:3 რაჭა
24 სექტემბერი, ორშ. გურია 4:2 დინამო 2
28 სექტემბერი, პარ. დინამო 2 2:4 სასკო
05 ოქტომბერი, პარ. სქური 1:1 დინამო 2
12 ოქტომბერი, პარ. დინამო 2 9:0 ბეთლემი
19 ოქტომბერი, პარ. სტუ - ნ. დინამო 1:7 დინამო 2
25 ოქტომბერი, ხუთშ. დინამო 2 6:0 მეშახტე
02 ნოემბერი, პარ. გაგრა 2:3 დინამო 2
06 ნოემბერი, სამშ. სულორი 1:3 დინამო 2
13 ნოემბერი, სამშ. დინამო 2 2:2 იმერეთი
20 ნოემბერი, სამშ. ჭიათურა 0:2 დინამო 2
27 ნოემბერი, სამშ. რაჭა 0:2 დინამო 2
30 ნოემბერი, პარ. დინამო 2 1:5 გურია
05 დეკემბერი, ოთხშ. სასკო 4:0 დინამო 2
06 მარტი, ოთხშ. დინამო 2 4:1 სქური
11 მარტი, ორშ. ბეთლემი 0:4 დინამო 2
15 მარტი, პარ. დინამო 2 0:0 სტუ - ნ. დინამო
21 მარტი, ხუთშ. მეშახტე 1:0 დინამო 2
29 მარტი, პარ. დინამო 2 3:2 გაგრა
04 აპრილი, ხუთშ. დინამო 2 2:1 ჭიათურა
09 აპრილი, სამშ. სულორი 0:1 დინამო 2
14 აპრილი, კვ. დინამო 2 0:3 გურია
20 აპრილი, შაბ. სასკო 1:1 დინამო 2
25 აპრილი, ხუთშ. დინამო 2 6:2 რაჭა
01 მაისი, ოთხშ. დინამო 2 3:0 გაგრა
09 მაისი, ხუთშ. სტუ - ნ. დინამო 1:3 დინამო 2
13 მაისი, ორშ. დინამო 2 8:0 მეშახტე
17 მაისი, პარ. სქური 0:0 დინამო 2
21 მაისი, სამშ. დინამო 2 5:0 ბეთლემი
30 მაისი, ხუთშ. იმერეთი 1:4 დინამო 2
FC Dinamo Tbilisi © All rights reserved 2012 - 2021