• Geo
  • Eng

19 წლამდელთა VI ჩემპიონატი

ოქროს ლიგა. რეგულარული სეზონი

21 მარტი, კვ. ვიტ ჯორჯია 0:5 დინამო 19
26 მარტი, პარ. დინამო 19 3:0 ლოკომოტივი თბილისი
04 აპრილი, კვ. შევარდენი 1906 0:3 დინამო 19
08 აპრილი, ხუთშ. დინამო 19 3:0 დინამო ბათუმი
17 აპრილი, შაბ. დილა გორი 1:2 დინამო 19
24 აპრილი, შაბ. დინამო 19 6:0 გაგრა
08 მაისი, შაბ. დინამო ზუგდიდი 0:2 დინამო 19
17 მაისი, ორშ. დინამო 19 4:0 ტორპედო ქუთაისი
23 მაისი, კვ. დინამო 19 2:1 საბურთალო
06 ივნისი, კვ. ლოკომოტივი თბილისი 1:2 დინამო 19
11 ივნისი, პარ. დინამო 19 1:1 შევარდენი 1906
18 ივნისი, პარ. დინამო ბათუმი 0:1 დინამო 19
27 ივნისი, კვ. დინამო 19 4:1 დილა გორი
03 ივლისი, შაბ. დინამო 19 5:0 ვიტ ჯორჯია
03 აპრილი, კვ. გაგრა 1:7 დინამო 19
10 აპრილი, კვ. დინამო 19 10:0 დინამო ზუგდიდი
16 აპრილი, შაბ. ტორპედო ქუთაისი 0:4 დინამო 19
05 მაისი, ხუთშ. საბურთალო 1:2 დინამო 19
09 მაისი, ორშ. დინამო ბათუმი 2:2 დინამო 19
15 მაისი, კვ. დინამო 19 1:1 ლოკომოტივი თბილისი
22 მაისი, კვ. შევარდენი 1906 1:7 დინამო 19
29 მაისი, კვ. დინამო 19 0:0 საბურთალო
11 ივნისი, შაბ. დინამო 19 4:1 გაგრა
14 ივნისი, სამშ. ტორპედო ქუთაისი 2:3 დინამო 19
19 ივნისი, კვ. დინამო ზუგდიდი 0:3 დინამო 19
25 ივნისი, შაბ. ვიტ ჯორჯია 0:2 დინამო 19
28 ივნისი, სამშ. დინამო 19 1:1 დილა გორი

19 წლამდელთა V ჩემპიონატი

19 წლამდელთა IV ჩემპიონატი

ოქროს ლიგა

15 ივნისი, შაბ. დილა გორი 1:1 დინამო 19
22 ივნისი, შაბ. დინამო 19 8:0 დინამო ბათუმი
28 ივნისი, პარ. საბურთალო 0:4 დინამო 19
07 სექტემბერი, შაბ. დინამო 19 7:0 ტორპედო ქუთაისი
15 სექტემბერი, კვ. ლოკომოტივი თბილისი 1:1 დინამო 19
21 სექტემბერი, შაბ. დინამო 19 2:1 დილა გორი
30 სექტემბერი, ორშ. დინამო ბათუმი 0:3 დინამო 19
19 ოქტომბერი, შაბ. ტორპედო ქუთაისი 0:8 დინამო 19
26 ოქტომბერი, შაბ. დინამო 19 4:0 ლოკომოტივი თბილისი
30 ოქტომბერი, ოთხშ. დინამო 19 3:2 საბურთალო
02 ნოემბერი, შაბ. დილა გორი 0:6 დინამო 19
10 ნოემბერი, კვ. დინამო 19 7:0 დინამო ბათუმი
18 ნოემბერი, ორშ. საბურთალო 3:2 დინამო 19
25 ნოემბერი, ორშ. დინამო 19 9:0 ტორპედო ქუთაისი
30 ნოემბერი, შაბ. ლოკომოტივი თბილისი 1:1 დინამო 19

19 წლამდელთა III ჩემპიონატი

19 წლამდელთა II ჩემპიონატი

ოქროს ჯგუფი

პირველი ტური 09 სექტემბერი, შაბ. სამტრედია 1:3 დინამო 19
მეორე ტური 13 სექტემბერი, ოთხშ. ტორპედო ქუთაისი 1:4 დინამო 19
მესამე ტური 17 სექტემბერი, კვ. დინამო 19 11:0 შუქურა
მეოთხე ტური 29 სექტემბერი, პარ. ლოკომოტივი თბილისი 0:3 დინამო 19
12 ოქტომბერი, ხუთშ. დინამო 19 2:1 საბურთალო
16 ოქტომბერი, ორშ. დინამო 19 1:2 სამტრედია
24 ოქტომბერი, სამშ. დინამო 19 5:0 ტორპედო ქუთაისი
31 ოქტომბერი, სამშ. დინამო 19 6:0 კოლხეთი
07 ნოემბერი, სამშ. კოლხეთი 0:2 დინამო 19
19 ნოემბერი, კვ. დინამო 19 1:0 ლოკომოტივი თბილისი
22 ნოემბერი, ოთხშ. შუქურა 0:9 დინამო 19
28 ნოემბერი, სამშ. ცხინვალი 0:2 დინამო 19
01 დეკემბერი, პარ. დინამო 19 4:2 ცხინვალი
09 დეკემბერი, შაბ. საბურთალო 0:4 დინამო 19

19 წლამდელთა I ჩემპიონატი

FC Dinamo Tbilisi © All rights reserved 2012 - 2022