News Home / News Prev 1 ... 1423 1424 1425 1426 1427 3 August2011 Dinamo Tbilisi last training before Match Dinamo Tbilisi team started last training before UEFA European League 3rd round second leg match, On the field Alex Garcia had 22 players. 3 August2011 The press conference of FC Dinamo Tbilisi Before the training, in media centre of Boris Paichadze national stadium, the head coach of FC Dinamo Tbilisi, Alex Garcia, has held a press conference. 3 August2011 Referee from Poland will judge Dinamo vs Reykjavik match UEFA European League 3rd round second leg match between FC Dinamo Tbilisi (GEO) KR Reykjavik (Iceland) will be judged by Poland referee Pawel Gil 2 August2011 Dinamo shirts Last week for the first time our fans wish came to true, for the first time in a club history shirts with dinamo logos are sold in show-case of official stores. 2 August2011 For sport journalist attention !!! On thursday 04/08/2011 at 21:00, on the National Dinamo stadium will be held UEFA 3rd qualification match between FC Tbilisi Dinamo (Geo) Vs FC KR Reykjavik (Iceland).