News Home / News Prev 1 ... 1414 1415 1416 1417 1418 1419 1420 1421 1422 ... 1427 Next 25 August2011 დინამოს, დინამოს სტადიონი გადაეცა (EN) 24 August2011 აეკ-ი ეროვნულზე (EN) აეკის მთავარმა მწვრთნელი ესპანელი მანუელ ხიმენესი ეროვნული სტადიონის საპრესკონფერენციო დარბაზში ჟურნალისტებს შეხვდა. 24 August2011 დინამომ ეროვნულზე ივარჯიშა (EN) უეფას ევროპის ლიგის პლეი-ოფის საპასუხო შეხვედრის წინა ვარჯიშში 22 დინამოელი ფეხბურთელი მონაწილეობდა. 24 August2011 ალექს გარსია - სულს დავტოვებთ გამარჯვებისთვის (EN) ეროვნული სტადიონის საპრესკონფერენციო დარბაზში დინამოს ესპანელი მთავარი მწვრთნელი ალექს გარსია ჟურნალისტებს შეხვდა. 24 August2011 მეტოქე თბილისშია (EN) ათენის აეკ-ი თბილისში ჩარტერული რეისით ჩამოვიდა.კლუბის წარმომადგენლემბა აეროპორტში ქართველ ჟურნალისტებთან მატჩისწინა კომენტარებზე უარი განაცხადეს.