ამხანაგური მატჩები 2015-2016

ამხანაგური მატჩები 2014–2015

ამხანაგური მატჩები 2013–2014

ამხანაგური მატჩები 1980-1990

ამხანაგური მატჩები 1970-1980

22 თებერვალი, კვ. პალერმო 2:1 დინამო თბილისი
24 მაისი, კვ. დინამო თბილისი 2:4 პალმეირასი
04 ივნისი, პარ. თურქეთის ოლიმპიური 0:0 დინამო თბილისი
06 ივნისი, კვ. ზაგლებიე ლიუბინი 1:0 დინამო თბილისი
08 ივნისი, სამშ. ირანის ნაკრები 0:1 დინამო თბილისი
10 ივნისი, ხუთშ. პასი ირანი 0:1 დინამო თბილისი
19 სექტემბერი, კვ. პოლონია ბიტომი 2:4 დინამო თბილისი
24 სექტემბერი, პარ. უნივერსიდადი კლუჟი 1:0 დინამო თბილისი
27 სექტემბერი, ორშ. ინდოეთის ნაკრები 0:2 დინამო თბილისი
20 თებერვალი, კვ. ოდენსე 2:4 დინამო თბილისი
23 თებერვალი, ოთხშ. ინდონეზიის ნაკრები 3:6 დინამო თბილისი
26 თებერვალი, შაბ. კრუზეირუ 3:1 დინამო თბილისი
17 ივნისი, შაბ. დინამო თბილისი 0:2 უნგრეთის ოლიმპიური
26 აგვისტო, შაბ. ჰერტა 1:0 დინამო თბილისი
27 ნოემბერი, ორშ. შრი ლანკა 1:6 დინამო თბილისი
29 ნოემბერი, ოთხშ. შრი ლანკა 0:7 დინამო თბილისი
02 დეკემბერი, შაბ. შრი ლანკა 0:4 დინამო თბილისი
07 დეკემბერი, ხუთშ. სინგაპურის ნაკრები 0:6 დინამო თბილისი
10 დეკემბერი, კვ. სინგაპურის ნაკრები 0:6 დინამო თბილისი
13 დეკემბერი, ოთხშ. სინგაპურის ნაკრები 2:9 დინამო თბილისი
10 მაისი, ხუთშ. ჰერტა 0:2 დინამო თბილისი
4:2 (პენალტების სერიაში) 18 აგვისტო, შაბ. ატლეტიკო მადრიდი 0:0 დინამო თბილისი
19 აგვისტო, კვ. ბენფიკა 3:1 დინამო თბილისი
14 ნოემბერი, ოთხშ. ბეშიქთაში 0:0 დინამო თბილისი
17 ნოემბერი, შაბ. ბეშიქთაში 0:1 დინამო თბილისი
27 აგვისტო, სამშ. გურნიკი 1:3 დინამო თბილისი
28 აგვისტო, ოთხშ. ლას პალმასი 1:2 დინამო თბილისი
25 სექტემბერი, ოთხშ. ვისლა 0:2 დინამო თბილისი
29 სექტემბერი, კვ. გვარდია კოშალინი 0:1 დინამო თბილისი
23 აგვისტო, შაბ. სევილია 2:0 დინამო თბილისი
24 აგვისტო, კვ. რივერ პლეიტი 2:1 დინამო თბილისი
31 აგვისტო, კვ. დინამო თბილისი 0:1 ტრაბზონსფორი
26 ივლისი, ორშ. დინამო თბილისი 3:0 იაპონიის სტუდენტური ნაკრები
5:4 (პენალტების სერიაში) 07 აგვისტო, შაბ. მალაგა 0:0 დინამო თბილისი
08 აგვისტო, კვ. ამსტერდამი 1:6 დინამო თბილისი
08 თებერვალი, სამშ. დინამო თბილისი 5:0 ოლიმპია ლიუბლიანა
12 თებერვალი, შაბ. დინამო თბილისი 4:0 ოლიმპია ლიუბლიანა
07 მაისი, შაბ. ოლიმპია ლიუბლიანა 0:0 დინამო თბილისი
10 მაისი, სამშ. რიეკა 1:1 დინამო თბილისი
12 მაისი, ხუთშ. მარიბორი 1:2 დინამო თბილისი
17 მაისი, სამშ. დინამო თბილისი 2:1 უიპეშტი
13 აგვისტო, შაბ. ვესტ ბრომვიჩ ალბიონი 1:0 დინამო თბილისი
14 აგვისტო, კვ. ბევერენი 1:4 დინამო თბილისი
27 ნოემბერი, კვ. პრშიბრამი 1:4 დინამო თბილისი
30 ნოემბერი, ოთხშ. შკოდა პლზენი 5:0 დინამო თბილისი
18 თებერვალი, შაბ. დინამო თბილისი 2:0 ოლიმპია ლიუბლიანა
21 თებერვალი, სამშ. დინამო თბილისი 3:1 ოლიმპია ლიუბლიანა
05 სექტემბერი, სამშ. ოლიმპია ლიუბლიანა 1:2 დინამო თბილისი
07 სექტემბერი, ხუთშ. მარიბორი 0:1 დინამო თბილისი
31 იანვარი, ოთხშ. ტუნისი 0:2 დინამო თბილისი
06 თებერვალი, სამშ. ტუნისი 1:2 დინამო თბილისი

ამხანაგური მატჩები 1960-1970

ამხანაგური მატჩები 1960-1970

28 მაისი, შაბ. დინამო თბილისი 1:0 შეფილდ უედნსდეი
24 ივლისი, კვ. დინამო თბილისი 3:1 ფეიენოორდი
21 აგვისტო, კვ. დინამო თბილისი 4:0 ბაია
07 ნოემბერი, ორშ. შეფილდ უედნსდეი 5:0 დინამო თბილისი
10 ნოემბერი, ხუთშ. ვულვერჰემფტონ უონდერერსი 5:5 დინამო თბილისი
15 ნოემბერი, სამშ. ტოტენჰემი 5:2 დინამო თბილისი
14 მაისი, კვ. დინამო თბილისი 2:0 ასტონ ვილა
11 ივლისი, სამშ. დინამო თბილისი 2:2 ვიენა ნოიშტადტი
09 სექტემბერი, შაბ. დინამო თბილისი 4:1 მალის ეროვნული ნაკრები
26 ოქტომბერი, ხუთშ. დინამო თბილისი 4:2 პეტროლული
17 ნოემბერი, პარ. კუბის ეროვნული ნაკრები 0:8 დინამო თბილისი
19 ნოემბერი, კვ. კუბის ეროვნული ნაკრები 1:6 დინამო თბილისი
21 ნოემბერი, სამშ. კუბის ეროვნული ნაკრები 0:6 დინამო თბილისი
26 ნოემბერი, კვ. სტრონჯესტი 1:2 დინამო თბილისი
29 ნოემბერი, ოთხშ. უილსტერმანი 1:1 დინამო თბილისი
30 ნოემბერი, ხუთშ. დეპორტივო მუნისიპალი 2:5 დინამო თბილისი
03 დეკემბერი, კვ. ემელეკი 2:6 დინამო თბილისი
07 დეკემბერი, ხუთშ. ბარსელონა კიტო 1:2 დინამო თბილისი
10 დეკემბერი, კვ. დეპორტივო კიტო 1:3 დინამო თბილისი
11 აპრილი, ოთხშ. დინამო თბილისი 1:2 ზაგლებიე სოსნოვიეცი
06 ივნისი, ოთხშ. დინამო თბილისი 0:1 გლაზგო რეინჯერსი
05 აგვისტო, კვ. ბორუსია ნოინკირხენი 1:1 დინამო თბილისი
08 აგვისტო, ოთხშ. ჰანოვერი 96 2:2 დინამო თბილისი
11 აგვისტო, შაბ. კარლსრუე 1:1 დინამო თბილისი
25 ივლისი, ხუთშ. დინამო თბილისი 2:2 ბოლდკლუბენ 1903
05 აგვისტო, ორშ. ბოლდკლუბენ 1903 2:3 დინამო თბილისი
07 აგვისტო, ოთხშ. ვეილე 1:2 დინამო თბილისი
10 აგვისტო, შაბ. ესბიერგი 2:2 დინამო თბილისი
27 მაისი, ოთხშ. დინამო თბილისი 0:3 მოტორი იენა
21 ივნისი, კვ. ვისლა 3:2 დინამო თბილისი
24 ივნისი, ოთხშ. გვარდია ვარშავა 1:4 დინამო თბილისი
27 ივნისი, შაბ. შჩეცინი 0:5 დინამო თბილისი
02 სექტემბერი, ხუთშ. ელფსბერგი 4:1 დინამო თბილისი
05 სექტემბერი, კვ. გეტებორგის ნაკრები 2:3 დინამო თბილისი
26 სექტემბერი, კვ. დინამო თბილისი 5:1 ზავიშა
27 ოქტომბერი, ოთხშ. დინამო თბილისი 5:1 სპარტაკი გრადეც კრალოვი
21 აგვისტო, კვ. დინამო თბილისი 2:1 ირანის ნაკრები
18 ნოემბერი, პარ. დინამო თბილისი 2:1 პროგრესული ბუქარესტი
31 მაისი, ოთხშ. დინამო თბილისი 4:0 ფლამენგო
15 ივლისი, შაბ. გდრ ოლიმპიური ნაკრები 2:0 დინამო თბილისი
29 სექტემბერი, პარ. ბერნი 3:1 დინამო თბილისი
01 ოქტომბერი, კვ. ლუცერნი 2:2 დინამო თბილისი
03 ოქტომბერი, სამშ. ლოზანა 0:4 დინამო თბილისი
01 დეკემბერი, პარ. თეირანის ნაკრები 1:1 დინამო თბილისი
04 დეკემბერი, ორშ. თეირანის ნაკრები 2:2 დინამო თბილისი
08 დეკემბერი, პარ. ირანის ნაკრები 0:1 დინამო თბილისი
11 თებერვალი, კვ. დინამო თბილისი 1:2 გურნიკი
21 ნოემბერი, ხუთშ. დინამო თბილისი 3:1 თეირანის ნაკრები
27 ნოემბერი, ოთხშ. დინამო თბილისი 3:0 ფორვარტსი ბერლინი
03 დეკემბერი, სამშ. კამბოჯის ნაკრები 0:6 დინამო თბილისი
06 დეკემბერი, პარ. კამბოჯის ნაკრები 0:3 დინამო თბილისი
09 დეკემბერი, ორშ. კამბოჯის ნაკრები 2:4 დინამო თბილისი
15 დეკემბერი, კვ. სინგაპურის პოლიციის ნაკრები 0:5 დინამო თბილისი
17 დეკემბერი, სამშ. სინგაპურის ნაკრები 1:10 დინამო თბილისი
19 დეკემბერი, ხუთშ. ინგლისის ჯარების ნაკრები 0:3 დინამო თბილისი
16 ივლისი, ოთხშ. დინამო თბილისი 0:0 ნასიონალი მონტევიდეო
17 ოქტომბერი, პარ. დინამო თბილისი 2:1 აუე
30 ნოემბერი, კვ. ნასიონალი ქაირო 1:3 დინამო თბილისი
02 დეკემბერი, სამშ. ალექსანდრიის ნაკრები 1:1 დინამო თბილისი
05 დეკემბერი, პარ. ზამალექი ქაირო 0:2 დინამო თბილისი

ამხანაგური მატჩები 1926-1960

ამხანაგური მატჩები

05 თებერვალი, პარ. დინამო ბაქო 1:0 დინამო თბილისი
08 თებერვალი, ორშ. პროგრესი ბაქო 0:3 დინამო თბილისი
24 ივლისი, შაბ. დინამო თბილისი 0:2 ბასკეთის ნაკრები
23 ოქტომბერი, ორშ. ირანის ნაკრები 1:5 დინამო თბილისი
27 ოქტომბერი, პარ. დინამო თბილისი 4:0 თეირანის ნაკრები
16 დეკემბერი, კვ. კლუჟი 1:2 დინამო თბილისი
20 დეკემბერი, ხუთშ. იუვენტუსი ბუქარესტი 5:10 დინამო თბილისი
26 დეკემბერი, ოთხშ. ტიმიშოარას ნაკრები 0:5 დინამო თბილისი
11 აგვისტო, კვ. დინამო თბილისი 1:2 პარტიზანი ბელგრადი
28 ოქტომბერი, კვ. უნია ვარშავა 1:1 დინამო თბილისი
04 ნოემბერი, კვ. ზაბრჟე გორნიკი 0:4 დინამო თბილისი
11 ნოემბერი, კვ. ცსკა ვარშავა 0:2 დინამო თბილისი
16 ნოემბერი, პარ. გვარდია კრაკოვი 0:3 დინამო თბილისი
14 ივნისი, შაბ. სოფიის ნაკრები 1:2 დინამო თბილისი
10 სექტემბერი, ხუთშ. დინამო ბუქარესტი 1:2 დინამო თბილისი
15 სექტემბერი, სამშ. უტა ფლამურა როშე 2:2 დინამო თბილისი
18 სექტემბერი, პარ. კლუჟი შტიინცა 1:1 დინამო თბილისი
22 სექტემბერი, სამშ. კკა ბუქარესტი 0:1 დინამო თბილისი
14 ივნისი, ორშ. დინამო თბილისი 4:0 ბორდო ჟირონდა
20 ივნისი, კვ. დინამო თბილისი 4:1 ფორვარტსი ბერლინი
01 სექტემბერი, ოთხშ. დინამო თბილისი 4:2 ვარშავის ნაკრები
31 მაისი, სამშ. დინამო თბილისი 2:2 ლოკომოტივი რუმინეთი
06 ოქტომბერი, შაბ. დინამო სოფია 2:3 დინამო თბილისი
09 ოქტომბერი, სამშ. სპარტაკი პლოვდივი 2:1 დინამო თბილისი
12 ოქტომბერი, პარ. მინიორი დიმიტროვი 1:2 დინამო თბილისი
25 ნოემბერი, კვ. თეირანის ნაკრები 0:3 დინამო თბილისი
11 მარტი, ორშ. ბირმის ნაკრები 1:9 დინამო თბილისი
14 მარტი, ხუთშ. ბირმის მეორე ნაკრები 4:5 დინამო თბილისი
18 მარტი, ორშ. ჩინეთის მეორე ნაკრები 0:1 დინამო თბილისი
07 ივნისი, პარ. დინამო თბილისი 0:3 ვესტ ბრომვიჩ ალბიონი
11 ივნისი, სამშ. დინამო თბილისი 4:0 დინამო ბუქარესტი
04 ივლისი, ხუთშ. დინამო თბილისი 3:2 გალათასარაი
20 სექტემბერი, პარ. ავსტრიის მეორე ნაკრები 1:0 დინამო თბილისი
24 სექტემბერი, სამშ. გრაცერი 1:2 დინამო თბილისი
27 სექტემბერი, პარ. ლასკი ლინცი 2:2 დინამო თბილისი
08 ივნისი, კვ. დინამო თბილისი 2:1 დინამო ბერლინი
17 ივნისი, სამშ. დინამო თბილისი 2:1 სლოვანი ბრატისლავა
30 ივნისი, ორშ. დინამო თბილისი 6:2 პოლონია ბიტომი
05 ივლისი, შაბ. დინამო თბილისი 6:2 აუსტრია ვენა
11 ივლისი, პარ. დინამო თბილისი 2:2 რასინგი პარიზი
26 ოქტომბერი, კვ. თავრიზის ნაკრები 0:7 დინამო თბილისი
28 ოქტომბერი, სამშ. შაჰინი თეირანი 2:1 დინამო თბილისი
01 ნოემბერი, შაბ. თაჯი თეირანი 0:0 დინამო თბილისი
22 მაისი, პარ. დინამო თბილისი 2:1 ლა განტუაზი
23 ივნისი, სამშ. დინამო თბილისი 5:2 სტად დე რეიმსი
01 ივლისი, ოთხშ. დინამო თბილისი 1:3 ხოლოდაში სომბატხეი
21 ივლისი, სამშ. დინამო თბილისი 2:1 ანკარა
13 სექტემბერი, კვ. დინამო თბილისი 1:0 ლევსკი სოფია
23 სექტემბერი, ოთხშ. დინამო პრაღა 1:6 დინამო თბილისი
27 სექტემბერი, კვ. სპარტაკი პლზენი 1:1 დინამო თბილისი
30 სექტემბერი, ოთხშ. გოტვალდოფის ნაკრები 2:1 დინამო თბილისი
11 ნოემბერი, ოთხშ. ლა განტუაზი 3:3 დინამო თბილისი
17 ნოემბერი, სამშ. სტანდარტი 1:2 დინამო თბილისი
22 ნოემბერი, კვ. ლუქსემბურგის ნაკრები 0:0 დინამო თბილისი
25 ნოემბერი, ოთხშ. რასინგი პარიზი 2:6 დინამო თბილისი
01 დეკემბერი, სამშ. სტად დე რეიმსი 0:1 დინამო თბილისი
04 დეკემბერი, პარ. ნიმი ოლიმპიკი 2:0 დინამო თბილისი
FC Dinamo Tbilisi © All rights reserved 2012 - 2017